Sulge
Dreamo
Kontakt
Menu

WordPressi hooldus & tugi

Pakume kõikidele WordPressi sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust. Meil on sinu veebilehel silm peal ning see on alati up-to date! Oleme rõõmsad kui saame hoida sinu veebilehte töös 24/7! Taoline hoolduspakett on väga vajalik ning kasulik.

Mis töid see teenus sisaldab:

1) Igapäevane WordPressi ja pluginate uuendamine. Me skaneerime ja uuendame Teie veebilehte igapäevaselt, et kõik oleks up-to-date! Hooldatud veebileht tagab sujuva töö ning Te ei kaota enam külastajaid ja müüki!

2) Igapäevane pilvepõhine varukoopiate tegemine. Me kindlustame, et Teie veebilehe failid, andmebaas ja muu vajalik oleks alati varundatud. Igapäev tehakse automaatselt varukoopia ning säilitame neid 90 päeva!

3) 24/7 veebilehe turvalisuse monitoorimine. Häkkerid on igal pool ja neile meeldib tekitada teistele probleeme. Me parandame turvaauke ja kasutame parimaid pahavara monitoorimise tööriistu internetis. Naudi seda turvatunnet.

4) Igapäevane kiiruse monitoorimine ja testimine. Me testime Teie veebilehe kiirust. Ja teeme vajadusel parandusi, et optimeerida lehte järjest paremaks ja kiiremaks. Ülevaate saab igakuisest raportist!

5) 24/7 veebilehe töös oleku monitoorimine. Kui keegi peaks Teie veebilehte ründama või see peaks muul põhjusel rivist väljas olema, siis meie oleme sellest juba teadlikud ja tegeleme probleemi likvideerimisega.

6) SEO märksõnade positsioonide monitoorimine. Anna meile märksõnad millistega sooviksid Google otsingus olla leitav. Me anname sulle igakuiselt statistika märksõna positsioonidega ja info konkurentide kohta.

7) Parim tehniline tugi on sulle alati saadaval. Te näete kõvasti vaeva, et enda ettevõtet edasi arendada ja liikuda ajaga kaasas. Meie sõbralikud spetsialistid tagavad, et ka Teie veebileht oleks alati up-to date!

8) Igakuine põhjalik aruanne meie tehtud tööde kohta. Igakuine põhjalik raport annab läbipaistva ülevaate meie tehtud töödest. Lisaks sisaldab raport palju vajalikku infot Teie veebilehe kohta.

Taoline hoolduspakett on väga vajalik ning kasulik. Peamised põhjused:

1) Aegunud tarkvara on viiruste suhtes väga haavatav. Häkkerid leiavad aegunud tarkvaradest turvaauke ning poevad nende kaudu sisse. Kui viirus võtab kodulehe üle siis halvemal juhul võite lehega hüvasti jätta, paremal juhul peate laskma viirused eemaldada ning selle maksumus on kolmekohaline. Kindlasti oleks Teie lehe puhul väga kahju ka juba sisestatud infost ilma jääda ning need uuesti koostada ja otsast peale käsitsi sisestada. NB! Meie ei anna mingit garantiid, et ikkagi viirus Teie lehele ei tule – meie ennetame seda ning vähendame selle tõenäosust oluliselt. Kui see aga peaks juhtuma siis viiruste eemaldamine või kodulehe varukoopia taastamine on tasuta.

2) Lehekülg on alati up-to-date ehk värske. Teie lehekülg säilib oluliselt kauem kui teda regulaarselt hooldada. Te saate olla alati kindel, et Teie kodulehel kõik töötab ja seda on võimalik edasi arendada. Kui jätta koduleht liiga kauaks hooldamata siis seda enam hooldada või edasi arendada ei saagi ning tuleb teha uus. Aegunud kodulehte ei saa tihtipeale arendada – uued pluginad, vanad pluginad, serverite versioonid, jms omavahel lihtsalt kokku ei sobi.

3) Te saate meelerahu, et Teie koduleht on alati töökorras. Spetsialist vaatab Teie lehte regulaarselt üle ning on vajadusel Teiega kontaktis.

Me oleme enda teenuses nii kindlad, et anname Teile 2 garantiid:

1) Viiruste garantii – me anname endast kõik, et Teie veebileht ei nakatuks kunagi viirusega. Kui see peaks aga juhtuma siis me eemaldame viirused omal kulul.

2) Veebilehe toimivuse garantii. Kui hoolduste tõttu peaks kodulehel minema midagi katki või midagi lakkab töötamast nii nagu peab siis me teeme selle korda omal kulul.

See põhjalik regulaarne hooldus maksab ainult 35-50€ +km kuus ehk ca 1 töötunni raha. Või kord aastas tasudes 350-500€ +km(2 kuud tasuta). Me saame pakkuda nii soodsat hinda tänu enda loodud spetsiaalsele veebilehe hoolduse süsteemile, mis on osaliselt automatiseeritud. Teenuse osutamiseks sõlmime lepingu ning selle saab soovi korral 1 kuulise etteteatamisega ülesse öelda.

Huvi korral kirjutage dreamo@dreamo.ee